form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz telefon +420 499 405 635
Po - Pá 6:00 - 14:00
vyhledat e-mail telefon login košík
+420 499 405 635Po - Pá 6:00 - 14:00 form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz
e-mail
heslo
Heslo jsem zapomněl
Chci se registrovat
úvod
slevové akce na našem eshopu
TISKOPISY KRPA FORM GARANTUJEME BEZPROBLÉMOVÉ ZPRACOVÁNÍ Nákupem kvalitních produktů šetříte svůj čas i peníze VÍCE O TISKOPISECH
ČESKÉ POKLADNÍ KOTOUČKY JEDNOVRSTVÉ, DVOUVRSTVÉ, TERMO S MOŽNOSTÍ POTISKU do všech pokladen, EET pokladen, platebních terminálů, MHD pokladen,
obchodních vah, ATM bankomatů, parkovacích automatů, loterijních terminálů...
VÍCE O KOTOUČCÍCH
Má Vaše podnikání skvrny? Pomůžeme Vám je odstranit! PAPÍROVÉ SÁČKY KRPA FORM SKUTEČNĚ NEPROMASTITELNÉ SÁČKY PRO POTRAVINY Vyrábíme také sáčky pro fastfood, s okénkem na pečivo,
svačinové, kupecké a mincovní sáčky
VÍCE O SÁČCÍCH
OFSETOVÝ TISK TISKNEME TISKOPISY transakční, marketingové, hospodářské, obchodní… formuláře, smlouvy, faktury, složenky, mzdové obálky, vstupenky,
reklamní a informační letáky pro direct mailing a marketing,…
VÍCE O TISKOPISECH DIGITÁLNÍ TISK online kalkulace vizitky, dárkové poukázky, letáky, plakáty, vstupenky, PF,
firemní kalendáře, zpravodaje, brožury a katalogy...
VÍCE O DIGI TISKU
O NÁS

KRPA FORM


České produkty z papíru se 180letou tradicí

Již více než 25 let potiskujeme obchodní, reklamní a hospodářské tiskopisy, distribuujeme kancelářské papíry a zpracováváme papír na pokladní kotoučky, kotoučky do automatů a role do plotrů. V roce 2016 jsme znovu zavedli výrobu papírových sáčků. Jako tiskárna disponujeme stále připravenými ofsetovými, digitálními i flexotiskovými stroji, které čekají na Vaše poptávky. Naše zboží dodáváme velkoobchodům, obchodním řetězcům i jednotlivcům, do zahraničí i po celé České republice.

Jsme součásti jedné z největších českých papírenských skupin KRPA Holding, dříve známé pod názvem KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY. Společně jsme oslavili již 180 let výroby a zpracování papíru.

DALŠÍ NOVINKY

NOVINKY


 • 10
  11

  Vážení obchodní partneři,

  dne 16.11.2020 probíhá v naší společnosti celozávodní dovolená. Poslední expedice zboží je dne 13.11.2020. Další expedice je od 18.11.2020.

  Velice Vám děkujeme za pochopení a přejeme příjemný a hlavně zdravý prodloužený víkend.

  Tým KRPA FORM, a.s.

 • 30
  9

  Přihláška do výběrového řízení: Revitalizace areálu KRPA FORM – výstavba nové průmyslové haly

  Vážení obchodní partneři,

  rádi bychom vás oslovili s předběžnou poptávkou na výstavbu nové výrobní a skladové haly v Dolní Branné pro společnost KRPA FORM, a.s., která je dále podrobněji popsána ve dvaceti přílohách níže.

  V současné době probíhá řízení o povolení stavby, které bude dokončeno v nejbližších týdnech.

  Stavba bude umístěna na pozemcích stávajících objektů, jejichž demolice se v současné době dokončuje.

  Předpokládáme zahájení stavby ve čtvrtém kvartále tohoto roku. Stavba bude hrazena z vlastních prostředků skupiny KRPA. Investor zajišťuje dokumentaci pro stavební řízení. Výrobní a prováděcí dokumentaci si zajistí dodavatel stavby na vlastní náklady. Investor však bude závazně přesně specifikovat některá konkrétní zařízení a dodávky. Požadavky na zhotovitele jsou kromě výhodné ceny a termínu výstavby, též reference z minimálně tří realizací obdobných staveb.

  Pokud máte zájem se zúčastnit výběrového řízení, prosím o zasání zprávy na e-mail lenka(***antispam***.***antispam***)janku(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz do 9. 10. 2020 a my vás následně oslovíme s plnohodnotnou poptávkou.

  V případě technických dotazů, či domluvy na návštěvě staveniště kontaktujte Ing. Kutlvašra na tel.: 724 310 962.

 • 20
  3

  Vážení zákazníci,

  bedlivě sledujeme situaci ohledně koronaviru COVID-19 u nás v ČR i v Evropě. Jsme neustále v kontaktu s našimi dodavateli vstupních surovin, abychom průběžně sledovali situaci a další vývoj.

  V současnosti nedochází k žádnému přerušení dodávek a nadále očekáváme zachování obvyklé úrovně zásobování a výroby.

  Rádi bychom Vás ubezpečili, že podnikáme veškeré kroky k prevenci a minimalizaci rizik a zároveň zajišťujeme dodávky na základě Vašich objednávek v nezměněném rozsahu.

  ● Zákaznický servis nadále poskytuje stejné služby a je k dispozici na telefonech a emailech v nezměněné pracovní době.

  ● Naši specialisté prodeje budou do odvolání k dosažení na telefonech a mailech. Jsou připraveni na případné telekonference. Osobní návštěvy jsme do odvolání pozastavili.

  ● Naše výroba a logistika funguje beze změn, jen s přísnějším dodržováním zásad bezpečnosti a hygieny. Jedinou zásadní změnou v distribuci je omezení vlastního vyzvedávání zboží v našich skladech. V případě vlastních odvozů, prosíme, posílejte řidiče s vlastní rouškou.

  ● V souvislosti se stavem nouze, který byl vyhlášen v ČR, jsme s okamžitou platností uzavřeli naše kanceláře, výrobní prostory a expediční prostory pro vstup lidí, kteří nejsou našimi zaměstnanci.

  ● Platby hotově nebudou dočasně přijímány. Své zakázky plaťte prosím bezhotovostně nebo dobírkou nebo zálohovou fakturou.

  Případné změny v souvislosti s vývojem situace Vám dáme vědět prostřednictvím našich webových stránek a našich pracovníků v obchodním oddělení a specialistů prodeje.

  Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na naše obchodní oddělení a specialisty prodeje.

  Přejeme Vám všem pevné zdraví a těšíme se na další obchodní spolupráci.

 • 28
  1
  V prosinci 2019 jsme získali certifikát FSC. Více informací naleznete zde
 • 22
  11
  Rádi bychom Vás informovali o nastalé změně ve standardní gramáži TERMO PAPÍRU, který se používá na standardní výrobu TERMO kotoučků. Od 1.5. 2018 je evropským standardem plošná hmotnost 48 g/m2, která nahrazuje dosavadní gramáž 55g.
  Pro použití v jakémkoliv druhu pokladen nemá tato změna žádný vliv a vždy dochází k bezproblémovému průchodu tiskárnou. Hlavním důvodem je přizpůsobení se západoevropskému standardu jak výrobci papírů, tak následně zpracovatelů tohoto papíru na finální produkty TERMO kotoučků.
  Naše společnost se tomuto standardu plně přizpůsobuje od 1.1. 2019, kdy bude brána jako hlavní gramáž 48g. Pokud v objednávkách nebude uvedeno jinak, bude vždy bráno za to, že se jedná o standardní gramáž 48g a s touto gramáží budou výrobky dodány.
  Typové označení kotoučků (např. 80/80/12) zůstává stejné, jen při 48 g/m2 má kotouček menší průměr, oproti dřívější variantě 55 g/m2.
  Kotouček má vždy stejný metrový návin u varianty 48 g/m2 jako u předchozí 55 g/m2. Pokud u objednávky není uvedeno jinak, je automaticky brána gramáž 48, jako standard pro výrobu.
  Gramáž papíru 55 stále máme a je možné, na vyžádání, dodat výrobky i s tímto papírem.
Webdesign wpj.cz
© 2018 KRPA Holding CZ, a.s.