form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz telefon +420 499 405 635
Po - Pá 6:00 - 14:00
vyhledat e-mail telefon login košík
+420 499 405 635Po - Pá 6:00 - 14:00 form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz
e-mail
heslo
Heslo jsem zapomněl
Chci se registrovat
úvod
TISKOPISY KRPA FORM GARANTUJEME BEZPROBLÉMOVÉ ZPRACOVÁNÍ Nákupem kvalitních produktů šetříte svůj čas i peníze VÍCE O TISKOPISECH
ČESKÉ POKLADNÍ KOTOUČKY JEDNOVRSTVÉ, DVOUVRSTVÉ, TERMO S MOŽNOSTÍ POTISKU do všech pokladen, EET pokladen, platebních terminálů, MHD pokladen,
obchodních vah, ATM bankomatů, parkovacích automatů, loterijních terminálů...
VÍCE O KOTOUČCÍCH
Má Vaše podnikání skvrny? Pomůžeme Vám je odstranit! PAPÍROVÉ SÁČKY KRPA FORM SKUTEČNĚ NEPROMASTITELNÉ SÁČKY PRO POTRAVINY Vyrábíme také sáčky pro fastfood, s okénkem na pečivo,
svačinové, kupecké a mincovní sáčky
VÍCE O SÁČCÍCH
OFSETOVÝ TISK TISKNEME TISKOPISY transakční, marketingové, hospodářské, obchodní… formuláře, smlouvy, faktury, složenky, mzdové obálky, vstupenky,
reklamní a informační letáky pro direct mailing a marketing,…
VÍCE O TISKOPISECH DIGITÁLNÍ TISK online kalkulace vizitky, dárkové poukázky, letáky, plakáty, vstupenky, PF,
firemní kalendáře, zpravodaje, brožury a katalogy...
VÍCE O DIGI TISKU
O NÁS

KRPA FORM


České produkty z papíru se 180letou tradicí

Již více než 25 let potiskujeme obchodní, reklamní a hospodářské tiskopisy, distribuujeme kancelářské papíry a zpracováváme papír na pokladní kotoučky, kotoučky do automatů a role do plotrů. V roce 2016 jsme znovu zavedli výrobu papírových sáčků. Jako tiskárna disponujeme stále připravenými ofsetovými, digitálními i flexotiskovými stroji, které čekají na Vaše poptávky. Naše zboží dodáváme velkoobchodům, obchodním řetězcům i jednotlivcům, do zahraničí i po celé České republice.

Jsme součásti jedné z největších českých papírenských skupin KRPA Holding, dříve známé pod názvem KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY. Společně jsme oslavili již 180 let výroby a zpracování papíru.

DALŠÍ NOVINKY

NOVINKY


  • 24
    5
    Ve dnech 3. - 7. 7. 2023 probíhá v naší společnosti celozávodní dovolená. Poslední expedice zboží je dne 30. 6. 2023. Další expedice je od 10. 7. 2023.
  • 28
    3
    Z důvodu odstávky elektrické energie bude dne 17. 4. 2023 naše společnost uzavřena. V tento den nebude možné expedovat. Obchodní oddělení bude rovněž uzavřeno.
  • 7
    3

    Vážení obchodní partneři,

    dovolte, abychom Vás informovali o uzavření expedice ve dnech
    3. – 6. 4. 2023. Důvodem je stěhování expedičního skladu do nových skladovacích prostor společnosti. V tyto dny nebude možné expedovat naše výrobky. Provoz expedice bude znovu zahájen dne 11. 4. 2023.

    Tímto prosíme o včasné předání informací ohledně objednávek s časovým předstihem tak, aby bylo možné zajistit expedici vašich dodávek v požadovaném termínu.

  • 13
    2

    Oznamovací povinnost Bisphenol S:
    oznámení výrobce
    překlad

  • 21
    12
    Napsali o nás:
    Ryze český papír vyráběný už téměř dvě stě let
  • 19
    12

    Vážení obchodní partneři,

    předně nám dovolte vám všem poděkovat za spolupráci v roce 2022. Vaší věrnosti a stálosti si velice vážíme a věříme, že bude i nadále pokračovat v roce 2023.

    Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům vás chceme informovat o provozu. Poslední expedice tohoto roku bude 22. 12. 2022. Další expedice je plánovaná na 2. 1. 2023. Obchodní oddělení bude v provozu do 22. 12. 2022.

    Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, v novém roce pevné zdraví, hodně dobrých myšlenek a mnoho chuti do vzájemné spolupráce.

    Váš tým KRPA FORM, a.s.

  • 9
    11
    Dovolujeme si Vás informovat o uzavření našeho obchodního oddělení a expedice dne 18. 11. 2022. Vaše objednávky, dotazy a expedice budou opět vyřizovány od 21. 11. 2022.
  • 14
    10

    Vážení zákazníci,

    s radostí Vám oznamujeme, že jsme obhájili certifikát kvality CZECH MADE na náš produkt TISKOPISY. Vzhledem k nově nastaveným požadavkům certifikační společnosti a nutnosti osobního kontrolingu výrobních procesů, vnitřního nastavení systému výroby a koordinace vnitropodnikového řízení za osobní účasti certifikační společnosti, jsme velice rádi za obhájení tohoto ocenění. Velmi oceňujeme nový přístup organizace ke kontrolingu vlastních výrobních procesů, a to z důvodu eliminace skutečných výrobců a společností zabývající se přeprodejem/přebalením a vydávajících se za výrobní společnosti. Toto ocenění na půdě Ministerstva obchodu a průmyslu můžete shlédnout zde: https://www.narodniportal.cz/den-s-ceskou-kvalitou-2/

    KRPA FORM, a.s. je v časové ose na: 2:34:00.

    Všem našim zákazníkům velice děkujeme za spolupráci. Jsme rádi za Vaši komunikaci, zpětné vazby, reakce a samozřejmě objednávky.

     

  • 3
    6

    Pro balení mastných potravin nabízíme vedle potištěných nepromastitelných balicích papírů i nepotištěné. Najdete na na e-shopu

  • 3
    6

    Na e-shop byly opět přidány naše nepromastitelné sáčky na párek v rohlíku a sáčky na hamburgery. Najdete na zde

  • 2
    3

    Vážení zákazníci,

    bedlivě sledujeme situaci ohledně koronaviru COVID-19 u nás v ČR i v Evropě. Jsme neustále v kontaktu s našimi dodavateli vstupních surovin, abychom průběžně sledovali situaci a další vývoj.

    V současnosti nedochází k žádnému přerušení dodávek a nadále očekáváme zachování obvyklé úrovně zásobování a výroby.

    Rádi bychom Vás ubezpečili, že podnikáme veškeré kroky k prevenci a minimalizaci rizik a zároveň zajišťujeme dodávky na základě Vašich objednávek v nezměněném rozsahu.

    ● Zákaznický servis nadále poskytuje stejné služby a je k dispozici na telefonech a emailech v nezměněné pracovní době.

    ● Naši specialisté prodeje budou do odvolání k dosažení na telefonech a mailech. Jsou připraveni na případné telekonference. Osobní návštěvy jsme do odvolání pozastavili.

    ● Naše výroba a logistika funguje beze změn, jen s přísnějším dodržováním zásad bezpečnosti a hygieny. Jedinou zásadní změnou v distribuci je omezení vlastního vyzvedávání zboží v našich skladech. V případě vlastních odvozů, prosíme, posílejte řidiče s vlastní rouškou.

    ● V souvislosti se stavem nouze, který byl vyhlášen v ČR, jsme s okamžitou platností uzavřeli naše kanceláře, výrobní prostory a expediční prostory pro vstup lidí, kteří nejsou našimi zaměstnanci.

    ● Platby hotově nebudou dočasně přijímány. Své zakázky plaťte prosím bezhotovostně nebo dobírkou nebo zálohovou fakturou.

    Případné změny v souvislosti s vývojem situace Vám dáme vědět prostřednictvím našich webových stránek a našich pracovníků v obchodním oddělení a specialistů prodeje.

    Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na naše obchodní oddělení a specialisty prodeje.

    Přejeme Vám všem pevné zdraví a těšíme se na další obchodní spolupráci.

Webdesign wpj.cz
© 2018 KRPA Holding CZ, a.s. nastavení cookies