form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz telefon +420 499 405 635
Po - Pá 6:00 - 14:00
vyhledat e-mail telefon login košík
+420 499 405 635Po - Pá 6:00 - 14:00 form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz
e-mail
heslo
Heslo jsem zapomněl
Chci se registrovat
úvod
TISKOPISY KRPA FORM GARANTUJEME BEZPROBLÉMOVÉ ZPRACOVÁNÍ Nákupem kvalitních produktů šetříte svůj čas i peníze VÍCE O TISKOPISECH
ČESKÉ POKLADNÍ KOTOUČKY JEDNOVRSTVÉ, DVOUVRSTVÉ, TERMO S MOŽNOSTÍ POTISKU do všech pokladen, EET pokladen, platebních terminálů, MHD pokladen,
obchodních vah, ATM bankomatů, parkovacích automatů, loterijních terminálů...
VÍCE O KOTOUČCÍCH
Má Vaše podnikání skvrny? Pomůžeme Vám je odstranit! PAPÍROVÉ SÁČKY KRPA FORM SKUTEČNĚ NEPROMASTITELNÉ SÁČKY PRO POTRAVINY Vyrábíme také sáčky pro fastfood, s okénkem na pečivo,
svačinové, kupecké a mincovní sáčky
VÍCE O SÁČCÍCH
OFSETOVÝ TISK TISKNEME TISKOPISY transakční, marketingové, hospodářské, obchodní… formuláře, smlouvy, faktury, složenky, mzdové obálky, vstupenky,
reklamní a informační letáky pro direct mailing a marketing,…
VÍCE O TISKOPISECH DIGITÁLNÍ TISK online kalkulace vizitky, dárkové poukázky, letáky, plakáty, vstupenky, PF,
firemní kalendáře, zpravodaje, brožury a katalogy...
VÍCE O DIGI TISKU
O NÁS

KRPA FORM


České produkty z papíru se 180letou tradicí

Již více než 25 let potiskujeme obchodní, reklamní a hospodářské tiskopisy, distribuujeme kancelářské papíry a zpracováváme papír na pokladní kotoučky, kotoučky do automatů a role do plotrů. V roce 2016 jsme znovu zavedli výrobu papírových sáčků. Jako tiskárna disponujeme stále připravenými ofsetovými, digitálními i flexotiskovými stroji, které čekají na Vaše poptávky. Naše zboží dodáváme velkoobchodům, obchodním řetězcům i jednotlivcům, do zahraničí i po celé České republice.

Jsme součásti jedné z největších českých papírenských skupin KRPA Holding, dříve známé pod názvem KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY. Společně jsme oslavili již 180 let výroby a zpracování papíru.

DALŠÍ NOVINKY

NOVINKY


 • 27
  9
  Vyhlašujeme výběrové řízení na obsazení manažerské funkce OBCHODNÍ ŘEDITEL
 • 3
  6

  Vyberte si z naší nabídky kancelářských papírů, které jsou k dostání v různých formátech. Nyní v akci kancelářský papír A4 80 g/m2 bílý 500 listů ASTRO PLUS. Více v odkazu

 • 3
  6

  Pro balení mastných potravin nabízíme vedle potištěných nepromastitelných balicích papírů i nepotištěné. Najdete na na e-shopu

 • 3
  6

  Na e-shop byly opět přidány naše nepromastitelné sáčky na párek v rohlíku a sáčky na hamburgery. Najdete na zde

 • 13
  12

  Vážení obchodní partneři,

  předně nám dovolte Vám všem poděkovat za spolupráci v roce 2021. Vaší věrnosti a stálosti si velice vážíme a věříme, že bude i nadále pokračovat v roce 2022.

  Vzhledem k blížícím se Vánočním svátkům Vás chceme informovat o provozu. Poslední expedice tohoto roku bude 22. 12. 2021. Další expedice je plánovaná na 3. 1. 2022. Obchodní oddělení bude v provozu do 22. 12. 2021.

  Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, v novém roce pevné zdraví, hodně dobrých myšlenek a mnoho chuti do vzájemné spolupráce.

  Váš tým KRPA FORM, a.s.

 • 2
  3

  Vážení zákazníci,

  bedlivě sledujeme situaci ohledně koronaviru COVID-19 u nás v ČR i v Evropě. Jsme neustále v kontaktu s našimi dodavateli vstupních surovin, abychom průběžně sledovali situaci a další vývoj.

  V současnosti nedochází k žádnému přerušení dodávek a nadále očekáváme zachování obvyklé úrovně zásobování a výroby.

  Rádi bychom Vás ubezpečili, že podnikáme veškeré kroky k prevenci a minimalizaci rizik a zároveň zajišťujeme dodávky na základě Vašich objednávek v nezměněném rozsahu.

  ● Zákaznický servis nadále poskytuje stejné služby a je k dispozici na telefonech a emailech v nezměněné pracovní době.

  ● Naši specialisté prodeje budou do odvolání k dosažení na telefonech a mailech. Jsou připraveni na případné telekonference. Osobní návštěvy jsme do odvolání pozastavili.

  ● Naše výroba a logistika funguje beze změn, jen s přísnějším dodržováním zásad bezpečnosti a hygieny. Jedinou zásadní změnou v distribuci je omezení vlastního vyzvedávání zboží v našich skladech. V případě vlastních odvozů, prosíme, posílejte řidiče s vlastní rouškou.

  ● V souvislosti se stavem nouze, který byl vyhlášen v ČR, jsme s okamžitou platností uzavřeli naše kanceláře, výrobní prostory a expediční prostory pro vstup lidí, kteří nejsou našimi zaměstnanci.

  ● Platby hotově nebudou dočasně přijímány. Své zakázky plaťte prosím bezhotovostně nebo dobírkou nebo zálohovou fakturou.

  Případné změny v souvislosti s vývojem situace Vám dáme vědět prostřednictvím našich webových stránek a našich pracovníků v obchodním oddělení a specialistů prodeje.

  Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na naše obchodní oddělení a specialisty prodeje.

  Přejeme Vám všem pevné zdraví a těšíme se na další obchodní spolupráci.

Webdesign wpj.cz
© 2018 KRPA Holding CZ, a.s. nastavení cookies