form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz telefon +420 499 405 635
Po - Pá 6:00 - 14:00
vyhledat e-mail telefon login košík
+420 499 405 635Po - Pá 6:00 - 14:00 form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz
e-mail
heslo
Heslo jsem zapomněl
Chci se registrovat

Certifikáty a ocenění


Certifikát ISO 9001:2015

Kvalita vstupních materiálů zaručuje kvalitu výrobků

Kvalita našich výrobků začíná u kvalitních materiálů. Proto při jejich nákupu pečlivě vybíráme a opakovaně testujeme jejich vlastnosti, případné nedostatky tak zachytíme již při vstupu do výrobního procesu. Následné zpracování materiálu na výrobky probíhá pod zkušenýma rukama našich dlouholetých zaměstnanců a pečlivým dohledem odborníků kontroly kvality. Výstupní kontrola je v naší společnosti samozřejmostí.

Vyrábíme podle mezinárodních standardů

První certifikát ISO jsme od auditorské společnosti Lloyd’s Register Quality Assurance získali již v roce 2005. Ten tak potvrdil, že naše výroba probíhá dle tohoto mezinárodního standardu. Postupně byl systém řízení kvality aplikován na celý sortiment našich výrobků, který v současnosti zahrnuje: návrh a výrobu formulářů, nekonečné tiskopisy, diskrétní obálky, bloky, sáčky, kotoučky a jejich potisk. Výrobní proces byl dle normy ISO pravidelně recertifikován a v současnosti jsme držitelem nejnovějšího certifikátu managementu kvality ISO 9001:2015.

Díky uplatňování systematické politiky jakosti se nám dlouhodobě daří předcházet kvalitativním problémům a procento reklamovaných zakázek se pohybuje pod hranicí 0,1 % naší celkové produkce.

Osvědčení CZECH MADE

Czech Made KRPA FORM tiskopisyCzech Made KRPA FORM kotoučky Značka kvality CZECH MADE má v České republice již dlouholetou tradici. Její logo deklaruje kvalitu vyráběných produktů a poskytovaných služeb. Jsme hrdí, že se nám tuto prestižní značku daří dlouhodobě a opakovaně získávat. Všechny naše produkty a služby prošly nezávislým testem akreditované zkušebny a úspěšně obhájily své kvality pro další certifikační období. CZECH MADE se na rozdíl od jiných certifikátů kvality zaměřuje nejen na kvalitu samotného produktu či služby, ale také prověřuje spokojenost konečných zákazníků.

Osvědčení EKO-KOM

EKO KOM Ochrana životního prostředí a jeho udržitelnost je pro nás velmi důležitá. Sběr, třídění a recyklace obalového odpadu tak patří automaticky mezi povinnosti naší společnosti. Od roku 2008 jsme zapojeni do systému sdruženého plnění EKO-KOM.

Certifikát FSC®

FSCCertifikační systém FSC (Forest Stewardship Council®) vznikl v roce 1993 z iniciativy zástupců mezinárodních ekologických organizací, obchodníků se dřevem, lesníků, dřevozpracujícího průmyslu, sdružení domorodých obyvatel, odborů a certifikačních organizací z celého světa.

Základní myšlenkou organizace FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů celého světa, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy. Více na www.czechfsc.cz.

Získaný certifikát má kód SA-COC-002368/C, licenční kód FSC C041133.

Certifikace se vztahuje pouze na výrobky označené FSC.

Webdesign wpj.cz
© 2018 KRPA Holding CZ, a.s. nastavení cookies