form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz telefon +420 499 405 635
Po - Pá 6:00 - 14:00
vyhledat e-mail telefon login košík
+420 499 405 635Po - Pá 6:00 - 14:00 form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz
e-mail
heslo
Heslo jsem zapomněl
Chci se registrovat

Flexotisk


Flexografický potisk je jednoduchý a levný

Flexotisk je jednoduchý způsob tisku, při němž dochází k nanášení barvy přes tiskový štoček. Flexotiskem lze tisknout opakující se texty a jednoduché obrázky zejména tam, kde není kladen důraz na detailní kvalitu potisku. Flexograficky se potiskují zejména jednoduché produkty velkých objemů, například pokladní kotoučky, papírové sáčky, balicí papíry apod. Flexografické tiskárny jsou zabudovány přímo ve výrobní lince na výrobu konečných produktů. Tisk tak probíhá přímo při výrobě a na konci linky je zcela hotový kotouček či sáček připravený pro zabalení do krabice a odeslání. Flexotisk je tak oblíben zejména díky své jednoduchosti přípravy a nízké ceně.

Možnosti a omezení flexotisku

Flexotisk umožňuje tisk na většinu druhů papírů. Lze realizovat plnobarevný i pouze jednobarevný tisk s možností tisku i přímými barvami. Jeho nevýhodou je snížená kvalita v detailech oproti vyspělejším technikám tisku, jako jsou digitální a ofsetový tisk. U nás v KRPA FORM lze flexotiskem potisknout papírové sáčky a kotoučky do pokladen a automatů.

Kotoučky s potiskem

Kotoučky všech druhů lze potisknout flexotiskem pouze z jedné strany a jen jednou barvou. Tato barva však není nijak omezena. Potisk více barvami lze realizovat na našem ofsetovém zařízení, a to na obě strany kotoučku.

Papírové sáčky s potiskem

Výrobní linka na výrobu papírových sáčků je vybavena moderní flexotiskovou jednotkou umožňující potisk celého sáčku až 4 libovolnými barvami.

Předání tiskových dat

Data pro flexografický tisk nám zasílejte ve formátu PDF (dle standardu ISO: PDF/X–1a) nebo upravena dle grafických doporučení (viz níže). Tato data zapracujeme v našem DTP studiu na odpovídající dohodnutý rozměr produktu a zašleme Vám jej zpět k odsouhlasení. Grafiku v jiném formátu přijmeme pouze po domluvě. Pokud si nejste jisti nebo nejste schopni data sami upravit, kontaktujte naše specialisty prodeje, kteří pro Vás zajistí odborné zpracování předtiskové přípravy v našem DTP studiu.

Grafická doporučení

Webdesign wpj.cz
© 2018 KRPA Holding CZ, a.s. nastavení cookies