form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz telefon +420 499 405 635
Po - Pá 6:00 - 14:00
vyhledat e-mail telefon login košík
+420 499 405 635Po - Pá 6:00 - 14:00 form(***antispam***@***antispam***)krpa(***antispam***.***antispam***)cz
e-mail
heslo
Heslo jsem zapomněl
Chci se registrovat

Ofsetový tisk


Ofsetový tisk je vhodný pro produkci velkých nákladů

Ofsetový tisk je vhodný především pro produkci velkých nákladů tiskovin v řádu tisíců a desítek tisíců kusů. Ideálním příkladem mohou být provozní a hospodářské tiskopisy (výpisy, faktury, smlouvy, diskrétní obálky) nebo tiskoviny pro direct mailing a marketing (letáky, složenky, přílože, slevové kupóny). Oproti digitálnímu tisku, kde od určité hranice zůstává jednotková cena stejná, cena ofsetového tisku klesá s každým dalším výtiskem.

Při ofsetovém tisku vznikají vyšší počáteční náklady, které související i s několikahodinovou přestavbou tiskového stroje, osvitem tiskových desek a laděním soutisku CMYKových barev. Když je ale celá předtisková příprava hotová, jsou ofsetové stroje schopné tisknout mnohem rychleji než ty digitální.

Možnosti a omezení ofsetového tisku

Ofsetový tisk umožňuje tisknout na téměř všechny druhy papíru. Lze realizovat plnobarevný či jednobarevný tisk. Na rozdíl od digitálního tisku lze použít přímé, UV fluorescenční či termo barvy (barvy reagující na teplo). Ofsetové stroje dokáží potisknout při jednom průjezdu tiskopis z obou stran.

Ofsetový tisk v KRPA FORM

Disponujeme širokou strojní základnou ofsetových tiskových strojů, které nejčastěji využíváme pro tisk tiskopisů a reklamních tiskovin. Jsme tak schopní vyrobit téměř jakékoliv množství tiskovin nejrůznějších druhů a provedení v krátkém časovém horizontu. Vyrábíme jednovrstvé i vícevrstvé tiskopisy až se sedmi kopiemi skládané do stohů, řezané na archy nebo navíjené na role. Všechny druhy tiskopisů lze perforovat dle přání, použít na ně přímé barvy i ochranné prvky.

Předání tiskových dat

Tisková data nám předávejte zpracovaná dle našich grafických doporučení. Pokud si nejste jisti nebo nejste schopni sami tisková data upravit, kontaktujte naše specialisty prodeje, kteří pro Vás zajistí odborné zpracování předtiskové přípravy v našem DTP studiu.

Grafická doporučení

Webdesign wpj.cz
© 2018 KRPA Holding CZ, a.s. nastavení cookies